Šachuj Cast: 13. Lukáš Vlasák – Jsem rozhodně víc trenér než hráč, svou poslední normu bych uhrát chtěl

Šachuj Cast: 13. Lukáš Vlasák – Jsem rozhodně víc trenér než hráč, svou poslední normu bych uhrát chtěl

Lukáš Vlasák je šachovým trenérem mládeže a to především té nejtalentovanější. Sám je členem komise pro práci s talenty. Lukáš aktuálně trénuje  pouze sedm svěřenců, každý z nich však dosahuje vysoké hráčské úrovně, někdy i větší než je ta Lukáše. Jak vnímá situaci s trénováním v České republice, proč Vaška Fiňka trénují aktuálně dva trenéři a co by rád v českém trenérském prostředí změnil? Na tohle vše najdeš odpověď ve třináctém díle Šachuj Cast.

V posledním rozhovoru druhé série Šachuj Cast se dozvíš spoustu o české mládežnické scéně, trénování mládeže a Lukáš na závěr doporučí i šachové knihy, které přečetl v poslední době a také ty, na které se teprve chystá. Příjemný poslech.

Šachuj.cz přichází s projektem šachových podcastů. Na naší scéně se jedná o jedinečný formát, ve kterém budeme přinášet pravidelné rozhovory s šachovými osobnosti z československé scény. Tento osmý díl otevírá druhou sérii Šachuj Cast!

Tak neváhej a pusť si náš podcast při běhu, vaření či řešení šachových diagramů. Šachuj Cast můžeš poslouchat také na Spotify, Apple Podcasts a dalších podcastových platformách.

Připomínky a názory na Podcasty zasílej na admin@sachuj.cz nebo vlož komentář pod tento článek. Můžeš nám také navrhnout hosta, kterého bys rád slyšel v dalším díle. Těšíme se na zpětnou vazbu.

Druhá série Šachuj Cast vzniká za podpory Šachového svazu České republiky

Tags: , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *