Šachuj Cast: 14. Bonus – The best of Šachuj Cast 2

Šachuj Cast: 14. Bonus – The best of Šachuj Cast 2

ŠachujCast má za sebou dalších šest dílů a tím se i uzavírá druhá série tohoto projektu. To nejlepší z šesti rozhovorů jsme pro Vás sestříhali do již čtrnácté epizody. Ani zdaleka však nekončíme a již pro Vás připravujeme první hosty do třetí série, na kterou se můžete těšit v roce 2022.

Připomeňte si to nejzajímavější z rozhovorů s Martinem Petrem, Sergejem Movsesianem, Honzou Jílkem, Vojtou Zwardoněm, Pepou Bednaříkem a Lukášem Vlasákem.

Šachuj.cz přichází s novým projektem šachových podcastů. Na naší scéně by se mělo jednat o jedinečný formát, ve kterém budeme přinášet pravidelné rozhovory s šachovými osobnosti z československé scény.

Tak neváhej a pusť si náš podcast při běhu, vaření či řešení šachových diagramů. Šachuj Cast můžeš poslouchat také na Spotify, Apple Podcasts a dalších podcastových platformách.

Připomínky a názory na Podcasty zasílej na admin@sachuj.cz nebo vlož komentář pod tento článek. Můžeš nám také navrhnout hosta, kterého bys rád slyšel v dalším díle. Těšíme se na zpětnou vazbu.

Tags: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *