Šachuj Cast: 9. Sergei Movsesian – Mladí hráči u nás mají často příliš nízké cíle

Šachuj Cast: 9. Sergei Movsesian – Mladí hráči u nás mají často příliš nízké cíle

Sergei Movsesian patří mezi nejsilnější velmistry žíjící v České republice. Aktuálně arménský reprezentant ochutnal pozici v TOP 10 na světovém žebříčku a nyní se kromě hraní věnuje i výchově mládeže u nás. Se Sergejem jsme si povídali o hybridním šachu, jeho plánech na nejbližší období a také o tom, co mu v životě dělá radost.

Vzpomínáte si na rozhodující extraligovou partii, při které Sergei jezdcem a střelcem zmatoval soupeře přesně padesátým tahem? Bylo to plánované nebo šlo jen o chybu v postupu a trošičku štěstí v závěru? I to se dozvíte v tomto díle Šachuj Cast.

Šachuj.cz přichází s novým projektem šachových podcastů. Na naší scéně by se mělo jednat o jedinečný formát, ve kterém budeme přinášet pravidelné rozhovory s šachovými osobnosti z československé scény. Tento osmý díl otevírá druhou sérii Šachuj Cast!

Tak neváhej a pusť si náš podcast při běhu, vaření či řešení šachových diagramů. Šachuj Cast můžeš poslouchat také na Spotify, Apple Podcasts a dalších podcastových platformách.

Připomínky a názory na Podcasty zasílej na admin@sachuj.cz nebo vlož komentář pod tento článek. Můžeš nám také navrhnout hosta, kterého bys rád slyšel v dalším díle. Těšíme se na zpětnou vazbu.

Druhá série Šachuj Cast vzniká za podpory Šachového svazu České republiky

Tags: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *