Šachuj Cast: 10. Vojtěch Zwardoň – Normy moc neřeším, do šedesáti mám času dost

Šachuj Cast: 10. Vojtěch Zwardoň – Normy moc neřeším, do šedesáti mám času dost

Vojtěch Zwardoň je mezinárodním mistrem a aktuálně 23. hráčem českého žebříčku. S Vojtou jsme si povídali jen pár dní po jeho vítězství na Czech Openu v Pardubicích. Vojta v turnaji začal skvěle a vypadalo to, že by mohl usilovat o normu velmistra. Nakonec sice na normu nedosáhl, ale sedmi výhrami si došel pro první místo. V rozhovoru si povídáme o turnaji, kombinaci práce a šachu a také jeho začátcích.

Z celého rozhovoru je cítit, že má Vojta šachy opravdu rád a postupně jsme se od turnaje dostali také k jeho začátkům, hraní online či jeho dalším plánům. Hned po rozhovoru zamířil Vojta na další turnaj, tentokrát do Polska a mě nezbývá, než mu ještě jednou poděkovat, že si v okně mezi turnaji našel čas a stal se hostem desátého dílu Šachuj Cast.

Šachuj.cz přichází s novým projektem šachových podcastů. Na naší scéně by se mělo jednat o jedinečný formát, ve kterém budeme přinášet pravidelné rozhovory s šachovými osobnosti z československé scény. Tento osmý díl otevírá druhou sérii Šachuj Cast!

Tak neváhej a pusť si náš podcast při běhu, vaření či řešení šachových diagramů. Šachuj Cast můžeš poslouchat také na Spotify, Apple Podcasts a dalších podcastových platformách.

Připomínky a názory na Podcasty zasílej na admin@sachuj.cz nebo vlož komentář pod tento článek. Můžeš nám také navrhnout hosta, kterého bys rád slyšel v dalším díle. Těšíme se na zpětnou vazbu.

Druhá série Šachuj Cast vzniká za podpory Šachového svazu České republiky

Tags: , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *