Šachuj Cast: 12. Josef Bednařík – Šachy mám hrozně rád, práce pro svaz zabere několik hodin denně

Šachuj Cast: 12. Josef Bednařík – Šachy mám hrozně rád, práce pro svaz zabere několik hodin denně

podcast12

Josef Bednařík je předsedou komise pro marketing a komunikaci Šachového svazu. Kromě republikové úrovně plní funkce také v šachovém klubu Hošťálková, který hraje druhou nejvyšší soutěž.

V rozhovoru se postupně dostáváme k náplni jeho práce pro svaz, ke způsobu rozdělování práce v komisi a ohlížíme se i za nejvýraznějšími projekty, které v komisi vznikly. Kromě pracovní části otevíráme i otázku jeho studia na vysoké škole, možnosti pokračování práce pro svaz po studiu a mnoho dalšího. Pokud nevíš, co vše může práce pro marketingovou komisi obnášeta, tak si určitě poslechni již dvanáctý díl Šachuj Cast.

Šachuj.cz přichází s projektem šachových podcastů. Na naší scéně se jedná o jedinečný formát, ve kterém budeme přinášet pravidelné rozhovory s šachovými osobnosti z československé scény. Tento osmý díl otevírá druhou sérii Šachuj Cast!

Tak neváhej a pusť si náš podcast při běhu, vaření či řešení šachových diagramů. Šachuj Cast můžeš poslouchat také na Spotify, Apple Podcasts a dalších podcastových platformách.

Připomínky a názory na Podcasty zasílej na admin@sachuj.cz nebo vlož komentář pod tento článek. Můžeš nám také navrhnout hosta, kterého bys rád slyšel v dalším díle. Těšíme se na zpětnou vazbu.

Druhá série Šachuj Cast vzniká za podpory Šachového svazu České republiky

Tags: , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *