Šachuj Cast: 16. Michal Vrba je zpět

Šachuj Cast: 16. Michal Vrba je zpět

Po delší odmlce jsme zpět s podcastem a k restartu jsme si nemohli pozvat nikoho lepšího než vůbec prvního hosta Šachuj Cast v historii. S Michalem jsem si povídal úplně v prvním díle a jsem moc rád, že po více než roce a půl přijal pozvání znova.

Michal je přesně ten host, se kterým je radost dělat rozhovor. Umí mluvit a z každé věty je cítit jeho nadšení pro šachovou hru a Bratislavskou šachovou akademii. V rozhovoru jsme se však tentokrát netočili jen kolem BŠA, ale nakousli jsme i další jeho projekty.

Šachuj.cz přichází s projektem šachových podcastů. Na naší scéně se jedná o jedinečný formát, ve kterém budeme přinášet pravidelné rozhovory s šachovými osobnosti z československé scény. Tento osmý díl otevírá druhou sérii Šachuj Cast!

Tak neváhej a pusť si náš podcast při běhu, vaření či řešení šachových diagramů. Šachuj Cast můžeš poslouchat také na Spotify, Apple Podcasts a dalších podcastových platformách.

Připomínky a názory na Podcasty zasílej na admin@sachuj.cz nebo vlož komentář pod tento článek. Můžeš nám také navrhnout hosta, kterého bys rád slyšel v dalším díle. Těšíme se na zpětnou vazbu.

Šachový obchod Michala Vrby: https://www.esachovyobchod.cz

Tags: , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *