Šachuj Cast: 8. Martin Petr – Jsem rád, když mohu věci posouvat kupředu

Šachuj Cast: 8. Martin Petr – Jsem rád, když mohu věci posouvat kupředu

SachujCast_uvod

Martin Petr je šachový velmistr a aktuální předseda Šachového svazu České republiky. S Martinem jsme si poslední březnový den povídali o jeho prvním roce v roli předsedy a postupně jsme otevírali i jednotlivé oblasti fungování svazu jako takového.

Hlas Martina Petra pozorný posluchač jistě zachytil na televizních obrazovkách a to jak na České televizi, tak nově i Eurosportu. Pokud chcete o této spolupráci vědět více, určitě si poslechněte tento díl.

Šachuj.cz přichází s novým projektem šachových podcastů. Na naší scéně by se mělo jednat o jedinečný formát, ve kterém budeme přinášet pravidelné rozhovory s šachovými osobnosti z československé scény. Tento osmý díl otevírá druhou sérii Šachuj Cast!

Tak neváhej a pusť si náš podcast při běhu, vaření či řešení šachových diagramů. Šachuj Cast můžeš poslouchat také na Spotify, Apple Podcasts a dalších podcastových platformách.

Připomínky a názory na Podcasty zasílej na admin@sachuj.cz nebo vlož komentář pod tento článek. Můžeš nám také navrhnout hosta, kterého bys rád slyšel v dalším díle. Těšíme se na zpětnou vazbu.

Druhá série Šachuj Cast vzniká za podpory Šachového svazu České republiky

Tags: , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *