Proč David poráží Goliáše – šachová kniha

Proč David poráží Goliáše – šachová kniha

Mám velkou radost, že Vám mohu představit svou šachovou knihu, která je od tohoto týdne v prodeji! Nebývá zvykem, aby šachovou knihu napsat šachista amatér, ale mě se to ve spolupráci s mezinárodním mistrem Davidem Kaňovským podařilo. V knize najdete porovnání šachového myšlení hráče amatérské úrovně kolem ELO 2000 a právě hráče mistrovské úrovně 2400.

Věřím, že kniha je vhodná širokému spektru hráčů: Poučení v ní najdou hráči 1500–1900 ELO, kteří si své myšlenky mohou porovnat se mnou a poté s Davidem, stejně tak ale i hráči úrovně 2000, kteří se věřím najdou v mým komentářích a mohou se porovnat s Davidem a zjistit, co vše jim v pochopení šachové hry uniká.

V jednotlivých kapitolách jsou použity jak partie z vlastní praxe, tak i partie hráčů světové špičky. Věřím, že při čtení najdete pobavení a snad i poučení, ze všech kapitol jmenujme například: Přehrát vs. porazit se sám, Jak se správně učit zahájení, Jak se poučit z vlastních partií a další.

Cena knihy je 300 Kč. V případě zájmu o knihu mě kontaktujte emailem na j.valencik@hotmail.cz nebo zde v komentáři na webu a určitě se dohodneme na osobním předání nebo zaslání až domů.

Jozef Valenčík, spoluautor knihy a zakladatel šachuj.cz

Tags: , ,

Jedna odpověď

  1. […] David Kaňovský je mezinárodní mistr a autor šachových knih. Spolu se zakladatelem ŠachujCast Jozefem Valenčíkem napsal šachovou knihu Proč David poráží Goliáše. O čem tato kniha je, jak vznikala a pro koho je primárně určená? To vše v tomto díle. Více o knize. […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *