Šachuj Cast: 18. Kamila Steinová – Snažím se propojovat šachový a literární svět, plány a nápady mám velké

Šachuj Cast: 18. Kamila Steinová – Snažím se propojovat šachový a literární svět, plány a nápady mám velké

Uvod-podcast1

V dalším díle Šachuj Cast jsme tentokrát přivítali Kamilu Steinovou. Kamča ve svých 18 letech už má za sebou několik šachových i nešachových projektů a v tomto díle se o některých z nich rozpovídá.

Úspěšný blog, příprava knihy, fotografování, vlastní podcast, hraní v divadle – to je jen výčet z mnoha témat, o kterých jsme si společně povídali. Na Kamile se mi nejvíce líbí to, že téměř všechny tyto aktivity dokáže vzájemně propojit a najít tak symbiózu i v oblastech, které spolu zdánlivě nesouvisí.

Šachuj.cz přichází s projektem šachových podcastů. Na naší scéně se jedná o jedinečný formát, ve kterém budeme přinášet pravidelné rozhovory s šachovými osobnosti z československé scény.

Tak neváhej a pusť si náš podcast při běhu, vaření či řešení šachových diagramů. Šachuj Cast můžeš poslouchat také na Spotify, Apple Podcasts a dalších podcastových platformách.

Připomínky a názory na Podcasty zasílej na admin@sachuj.cz nebo vlož komentář pod tento článek. Můžeš nám také navrhnout hosta, kterého bys rád slyšel v dalším díle. Těšíme se na zpětnou vazbu.

Tags: , , , ,

Jedna odpověď

  1. Skvělý podcast Kami. Moc ti držím palečky ve všech tvých úžasných činnostech. Jsi úžasná. ❤️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *