Šachuj Cast: 17. Lenka Kůsová – Olympiáda byla neskutečným zážitkem, cílem je zaběhnout maratón pod 3:10

Šachuj Cast: 17. Lenka Kůsová – Olympiáda byla neskutečným zážitkem, cílem je zaběhnout maratón pod 3:10

Po delší době se vracíme a tentokrát jsem si nepovídal s aktivní šachovou hráčkou, ale přesto osobou, která pro šachy u nás dělá hrozně moc. Lenka je nejenom maminkou dvou šachových talentů, ale také velkou propagátorkou šachu na různých úrovních.

V rozhovoru se rozpovídala také o její účasti na poslední šachové olympiádě v Indii a nezapomenuli jsme ani další dva její velké koníčky, kterými jsou basketbal a běh. Užij si nový díl spolu s námi a dej nám vědět, jak se ti líbil.

Šachuj.cz přichází s projektem šachových podcastů. Na naší scéně se jedná o jedinečný formát, ve kterém budeme přinášet pravidelné rozhovory s šachovými osobnosti z československé scény.

Tak neváhej a pusť si náš podcast při běhu, vaření či řešení šachových diagramů. Šachuj Cast můžeš poslouchat také na Spotify, Apple Podcasts a dalších podcastových platformách.

Připomínky a názory na Podcasty zasílej na admin@sachuj.cz nebo vlož komentář pod tento článek. Můžeš nám také navrhnout hosta, kterého bys rád slyšel v dalším díle. Těšíme se na zpětnou vazbu.

Šachový obchod Michala Vrby: https://www.esachovyobchod.cz

Tags: , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *