Šachuj Cast: 6. David Navara – Volný čas se mi s pracovním často stírá, šachy jsou mou prací i koníčkem

Šachuj Cast: 6. David Navara – Volný čas se mi s pracovním často stírá, šachy jsou mou prací i koníčkem

Nejlepšího českého šachistu Davida Navaru není potřeba zvlášť představovat. David má za sebou spousty rozhovorů, ale většinou dostává otázky od nešachistů. Tentokrát přijal pozvání do Šachuj Castu, kde jsme se dotkli spousty témat.

Mimo jiné jsme nakousli současnou situaci a aktuální trénink bez soutěžních partií. David také vzpomíná na poslední „živou“ soutěž ve Španělsku, kde se po dlouhé době dostal s ratingem pod magickou hranici 2700 bodů a nezapomínáme ani na jeho koníčky a zájmy mimo černobílý svět.

Šachuj.cz přichází s novým projektem šachových podcastů. Na naší scéně by se mělo jednat o jedinečný formát, ve kterém budeme přinášet pravidelné rozhovory s šachovými osobnosti z československé scény.

Tak neváhej a pusť si náš podcast při běhu, vaření či řešení šachových diagramů. Šachuj Cast můžeš poslouchat také na Spotify, Apple Podcasts a dalších podcastových platformách.

Připomínky a názory na Podcasty zasílej na admin@sachuj.cz nebo vlož komentář pod tento článek. Můžeš nám také navrhnout hosta, kterého bys rád slyšel v dalším díle. Těšíme se na zpětnou vazbu.

Tags: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *