Šachuj Cast: 4. David Kaňovský – Online trénuju i třicet hodin týdně

Šachuj Cast: 4. David Kaňovský – Online trénuju i třicet hodin týdně

Šachuj.cz přichází s novým projektem šachových podcastů. Na naší scéně by se mělo jednat o jedinečný formát, ve kterém budeme přinášet pravidelné rozhovory s šachovými osobnosti z československé scény.

Do čtvrtého dílu přijal pozvání David Kaňovský. Dejf je mezinárodním mistrem v šachu, autorem knih a především trenérem, aktuálně se věnuje především trénování mladých nadějí. Ve čtvrtém díle Šachuj Cast jsme se však dostali také k procesu psaní šachových knih, jejich distribuci a spolupráci s e-shopy a distributory. Vzpomínkami se vrací do doby, kdy byl sám blízko titulu velmistra a zároveň se věnoval roli reprezentačního trenéra mládeže.

Tak neváhej a pusť si náš podcast při běhu, vaření či řešení šachových diagramů. Šachuj Cast můžeš poslouchat také na Spotify, Apple Podcasts a dalších podcastových platformách.

Připomínky a názory na Podcasty zasílej na admin@sachuj.cz nebo vlož komentář pod tento článek. Můžeš nám také navrhnout hosta, kterého bys rád slyšel v dalším díle. Těšíme se na zpětnou vazbu.

Tags: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *