Šachuj Cast: 2. Tadeáš Kriebel – Krize nám ukázala, že i šachy jsou rizikové povolání

Šachuj Cast: 2. Tadeáš Kriebel – Krize nám ukázala, že i šachy jsou rizikové povolání

Podcast-2

Šachuj.cz přichází s novým projektem šachových podcastů. Na naší scéně by se mělo jednat o jedinečný formát, ve kterém budeme přinášet pravidelné rozhovory s šachovými osobnosti z československé scény.

Do druhého dílu přijal pozvání dvanáctý hráč českého žebříčku – IM Tadeáš Kriebel. Kromě hraní šachu se Tadeáš živí jako programátor na volné noze a zároveň spolupracuje se dvěma hráči ze širší světové špičky. Jak vypadá spolupráce s Davidem Navarou a Pentalou Harikrishnou? Kam by se k šachu chtěl dostat, jaké byly jeho šachové začátky a proč nikdy nedočetl Nimcovičův Můj systém? Nejen o tom je druhý díl Šachuj Cast, kterým provází Jozef Valenčík.

Tak neváhej a pusť si náš podcast při běhu, vaření či řešení šachových diagramů. Šachuj Cast můžeš poslouchat také na Spotify, Apple Podcasts a dalších podcastových platformách.

Připomínky a názory na Podcasty zasílej na admin@sachuj.cz nebo vlož komentář pod tento článek. Můžeš nám také navrhnout hosta, kterého bys rád slyšel v dalším díle. Těšíme se na zpětnou vazbu.

Tags: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *