Šachuj Cast: 3. Petr Boleslav – Pražský festival plánujeme na červen, v nss.cz jsem už neviděl budoucnost

Šachuj Cast: 3. Petr Boleslav – Pražský festival plánujeme na červen, v nss.cz jsem už neviděl budoucnost

Šachuj.cz přichází s novým projektem šachových podcastů. Na naší scéně by se mělo jednat o jedinečný formát, ve kterém budeme přinášet pravidelné rozhovory s šachovými osobnosti z československé scény.

Do třetího dílu přijal pozvání Petr Boleslav alias Bolek. Bolek má jako kapitán na starosti nejúspěšnější český šachový klub z Nového Boru. V tomto díle jsme si povídali o aktuálně pozastavené extralize, vyhlídkách na zbytek sezóny a jeho pohledu na budování soupisky českého mistra. Jako ředitel Pražského šachového festivalu naznačuje strasti s organizací v době covidové a odhaluje aktuální plány pořadatelů pro třetí ročník. Nejen o tom je v pořadí již třetí díl Šachuj Cast, kterým provází Jozef Valenčík.

Tak neváhej a pusť si náš podcast při běhu, vaření či řešení šachových diagramů. Šachuj Cast můžeš poslouchat také na Spotify, Apple Podcasts a dalších podcastových platformách.

Připomínky a názory na Podcasty zasílej na admin@sachuj.cz nebo vlož komentář pod tento článek. Můžeš nám také navrhnout hosta, kterého bys rád slyšel v dalším díle. Těšíme se na zpětnou vazbu.

Třetí díl podcastu vznikl za podpory Šachového svazu České republiky.

Tags: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *