Šachuj Cast: 7. Bonus – The best of Šachuj Cast

Šachuj Cast: 7. Bonus – The best of Šachuj Cast

podcast7

Šachuj Cast má za sebou prvních šest dílů a tím se i uzavírá první série tohoto projektu. To nejlepší z šesti rozhovorů jsme pro Vás sestříhali do závěrečné sedmé epizody. Ani zdaleka však nekončíme a již pro Vás připravujeme první hosty do druhé série, kdo bude tím prvním se dozvíte v závěru tohoto dílu.

Připomeňte si to nejzajímavější z rozhovorů s Michalem Vrbou, Tadeášem Krieblem, Petrem Boleslavem, Davidem Kaňovským, Štěpánem Žilkou a Davidem Navarou.

Šachuj.cz přichází s novým projektem šachových podcastů. Na naší scéně by se mělo jednat o jedinečný formát, ve kterém budeme přinášet pravidelné rozhovory s šachovými osobnosti z československé scény.

Tak neváhej a pusť si náš podcast při běhu, vaření či řešení šachových diagramů. Šachuj Cast můžeš poslouchat také na Spotify, Apple Podcasts a dalších podcastových platformách.

Připomínky a názory na Podcasty zasílej na admin@sachuj.cz nebo vlož komentář pod tento článek. Můžeš nám také navrhnout hosta, kterého bys rád slyšel v dalším díle. Těšíme se na zpětnou vazbu.

Tags: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *