Šachuj Cast: Pondělní bleskovky (4. díl)

Šachuj Cast: Pondělní bleskovky (4. díl)

Po delší odmlce přicházíme s oživením podcastu Šachuj Cast. Nově budeme kromě klasických rozhovorů přinášet pondělní pětiminutovku plnou informací z posledního týdne a také s výhledem na týden následující.

Po týdenní přestávce zde máme už čtvrtou epizodu a v té se věnujeme především světovým turnajům s českou účastí. Nejsilnější turnaj roku hraný švýcarským systémem se aktuálně hraje v Rize za účasti dvou českých reprezentantů. Hrají se také další turnaje a soutěže, například v Norsku startuje aktuálně světový šampion Magnus Carlsen a také český velmistr Vojta Plát. Odehrály se přebory Moravy a Čech mládeže a pokračují také aktivity projektu šachuj.cz

Pondělní pětiminutovka je jako dělaná k rannímu poslechu při cestě do práce nebo v pauze na kávu. Poslouchat nás můžeš také na Spotify, Apple Podcasts a dalších podcastových platformách.

Připomínky a názory na Podcasty zasílej na admin@sachuj.cz nebo vlož komentář pod tento článek. Můžeš nám také navrhnout hosta, kterého bys rád slyšel v dalším díle. Těšíme se na zpětnou vazbu.

Tags: , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *