Šachuj Cast: 11. Jan Jílek – S šachy.cz máme další plány, sponzorování extraligy by nás mohlo zviditelnit

Šachuj Cast: 11. Jan Jílek – S šachy.cz máme další plány, sponzorování extraligy by nás mohlo zviditelnit

Jan Jílek je provozovatelem webu www.sachy.cz, který obsahuje čtyři základní pilíře – šachovou hernu, e-shop, YouTube kanál a zpravodajskou sekci. O všech těchto oblastech si s Honzou postupně povídáme.

Honza v rozhovoru otevřeně povídá o začátcích každého projektu, motivaci s nimi začít a nastíní i plány do budoucna. Poslední horkou novinkou je informace, že se Šachy.cz staly generálním partnerem nejvyšší české šachové soutěže. Zajímá tě, jak taková dohoda vznikala nebo co si od ní Šachy.cz slibují? To vše najdeš v tomto díle. Pokud projekt šachy.cz neznáš, tak neváhej a navštiv jejich webové stránky www.sachy.cz

Šachuj.cz přichází s novým projektem šachových podcastů. Na naší scéně by se mělo jednat o jedinečný formát, ve kterém budeme přinášet pravidelné rozhovory s šachovými osobnosti z československé scény. Tento osmý díl otevírá druhou sérii Šachuj Cast!

Tak neváhej a pusť si náš podcast při běhu, vaření či řešení šachových diagramů. Šachuj Cast můžeš poslouchat také na Spotify, Apple Podcasts a dalších podcastových platformách.

Připomínky a názory na Podcasty zasílej na admin@sachuj.cz nebo vlož komentář pod tento článek. Můžeš nám také navrhnout hosta, kterého bys rád slyšel v dalším díle. Těšíme se na zpětnou vazbu.

Druhá série Šachuj Cast vzniká za podpory Šachového svazu České republiky

Tags: , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *